Вартість занять

Рекомендована тривалість кожного заняття – 25 хвилин. Це – стандартне заняття. Однак ви можете «подвоювати» ваші заняття. Вартість разового заняття – 13 у.е. Ми пропонуємо вам вигідні пакети, в яких вартість кожного заняття буде менше: пакети з 4, 8, 12 або 20 занять. Чим більше занять у пакеті, тим дешевше вам коштує кожне окреме заняття! 1 у.о. дорівнює 29 грн

4 заняття

50 у.е.

1 раз на тиждень 

З пакетом "4 заняття" ви зможете займатися раз на тиждень (наприклад, по середах). Підійде для підтримки вашої англійської в тонусі.

Включена можливість перенесення 1 заняття. 

Вартість одного заняття - 12,50 у.е. Знижка - 4% 

8 занять 

92 у.е.

2 рази на тиждень

З пакетом "8 занять" ви зможете займатися 2 рази на тиждень (наприклад, по вівторках і четвергах). Інтенсивність занять підійде для зайнятих людей і тих, хто нікуди не поспішає.  Включена можливість перенесення 2-х занять.
Вартість одного заняття - 11,5 у.е. Знижка - 12% 

8 занять 

100 у.е.

2 рази - по вихідних

З цим пакетом ви зможете займатися 2 рази на тиждень: по суботах і неділях.Так яке це вихідні, ви з легкістю зможете займатися лежачи на дивані або гуляючи в парку. Включена можливість перенесення 2 занять. 
Вартість одного заняття - 12,5 у.е. Знижка - 4% 

12 занять

132 у.е.

3 рази на тиждень

З пакетом "12 занять" ви зможете займатися 3 рази на тиждень (наприклад, по понеділках, середах і п'ятницях).  Найпопулярніший пакет: відмінне поєднання інтенсивності та вартості занять.  Включена можливість перенесення 3 занять. 
Вартість одного заняття - 11 у.е. Знижка - 15% 

20 занять

200 у.е.

5 разів на тиждень

З пакетом "20 занять" ви зможете займатися 5 разів на тиждень - з понеділка по п'ятницю. Висока інтенсивність навчання. Найнижча вартість одного заняття - всього 280 грн.  Включена можливість перенесення 5 занять. 
Вартість одного заняття - 10 у.е. Знижка - 23% 

У вартість заняття або пакета включені: – Дзвінки викладача на Skype (в будь-який регіон); За додаткову плату, ми можемо запропонувати вам: – Дзвінки викладача на міські телефони Києва та України: +49 грн. / заняття – Заняття по мобільному телефону: +69 грн / заняття