Як це працює

«Англійська телефоном» – це один з найзручніших сучасних засобів вивчення мови. Крім того – він є вигідним! Незалежно від того, де саме Ви бажаєте провести Ваше заняття – на роботі, вдома, в машині або в парку, Ви маєте можливість робити це в будь-який час, за зручним Вам розкладом.

Ваш особистий викладач – це носій англійської мови з США або Великобританії. Щоб навчати вас мові, він телефонуватиме на Ваш

міський або мобільний номер, чи Skype.

Почніть займатися англійською лише по 25 хвилин – один або кілька разів на тиждень, і зовсім скоро помітите зміни на краще – Ви будете впевненіше розмовляти та набагато краще розуміти живу мову представників англомовних країн!

«Англійська телефоном» -це рішення для тих, хто:

 • занадто зайнятий, щоб відвідувати репетитора чи мовні курси;;
 • вже знає, або вивчає англійську, але поки не може вільно нею розмовляти;;
 • не має можливості практикувати розмовну англійську з носіями мови;
 • прагне підтримувати високий рівень англійської або хоче його покращити

Комунікативна методика

У школі «Англійська телефоном», ми використовуємо комунікативну методику навчання. Це – сучасна методика, що гарантує вам розвиток навичок спілкування англійською мовою. Основні цілі цієї методики:

 • Подолання мовного бар’єру;
 • Пожвавлення та спонтанність мовлення;
 • Активізація лексики (переведення пасивного словникового запасу в активний);
 • Поліпшення розуміння природної мови носіїв англійської;
 • Підвищення, або повернення, мотивації до навчання.

Використання голосового зв’язку для вивчення англійської є надзвичайно ефективним. Цей факт доведено авторами цілої низки наукових досліджень. Добре відомо, що під час особистого спілкування, понад 50% інформації передається за допомогою «невербальних» каналів. Це – міміка співрозмовника, погляд, жестикуляція та інтонації.

Під час спілкування телефоном, ви значно обмежені і можете використовувати виключно «вербальні» сигнали, тобто – слова. Саме це і «змушує» вас тренувати та розвивати механізми, що відповідають за усне мовлення під час використання іноземної мови, а також за її розуміння. Регулярно отримуючи навички спілкування без допомоги невербальних «підказок», ви досить швидко досягнете рівня, коли вам стане простіше застосовувати вашу англійську та розуміти співрозмовника.

Розклад занять та їх тривалість.

Після проходження простого тесту, ми підберемо для вас персонального викладача, який буде відповідати Вашим вимогам, а також запропонуємо проект

розкладу ваших занять. Ви зможете

вибрати один з декількох варіантів наших пакетів: 4, 8, 12 або 20 занять протягом кожного місяця, що означає від 1 до 5 занять на тиждень.

Згідно наукових досліджень, короткі, але регулярні заняття будь-якою іноземною мовою є ефективнішими за тривалі та нечасті.

Ми втілюємо цей висновок в життя, і саме тому в школі «Англійська телефоном» ваше заняття триває лише 25 хвилин, завдяки чому студент здатний зберігати максимальну концентрацію уваги впродовж усього уроку, не відчуваючи жодної перевтоми!

Ви можете визначити тривалість курсу самостійно, і купувати пакети для подальших занять за бажанням або за необхідності.

Розпочавши навчання саме з нами, ви помітите результат вже після трьох перших занять: ми гарантуємо вам значне зниження стресових реакцій, що раніше виникали у вас під час марних спроб подолання мовного бар’єру.

Якщо ваша мета – це досягти результату в найкоротший термін (наприклад, встигнути «підтягнути» рівень вашої англійської для переговорів), ми здатні допомогти вам у цьому лише за 8-12 занять.Для більш довгострокових завдань -як, наприклад, перехід з рівня Pre-Intermediate на Intermediate, або з Intermediate на Upper-Intermediate, вам знадобиться щонайменше від 24 до 60 занять.

Зміст занять

У школі «Англійська телефоном», ви отримуєте особистого викладача, і саме тому кожне ваше заняття планується індивідуально, з урахуванням ваших побажань та потреб. Наші заняття проводяться у форматі «Conversation Class» і будуються на різноманітних видах розмовної активності, які визначає викладач. Ними можуть бути:

 • обговорення заздалегідь обраної теми, статті або останніх новин;
 • невимушена бесіда (так званий «small talk», або мала розмова);
 • анкетування або інтерв’ю;
 • рольові ігри та моделювання ситуацій.

Тематичне наповнення занять зазвичай визначає викладач. Однак ви також можете запропонувати будь-яку цікаву вам тематику, публікацію або «живу» ситуацію для обговорення. Уявіть собі, що найближчими днями вам доведеться брати участь в переговорах, або доповідати англійською. Тут вам на допомогу прийде ваш викладач, що виступить в ролі вашого першого слухача та конструктивно відредагує вашу мову. Якщо ж ви готуєтесь до подорожі, вам не завадить потренуватися бути туристом і провести репетицію розмови з адміністратором готелю чи зі звичайним таксистом!

Кожне ваше заняття з «Англійська телефоном» – це необхідне для вас «занурення» в мовне середовище, і так само, якби це відбувалося б в реальному житті, ваша мовна поведінка передбачатиме спонтанність та природність. Саме тому, під час занять ми не вимагатимемо від вас «повторити пройдений матеріал» або «розібрати розділ з підручника».

Викладачі

Команда школи «Англійська телефоном» – це група досвідчених професіоналів, що мають відповідні сертифікати, є терплячими та уважними до кожного клієнта.

Ми співпрацюємо з викладачами-носіями мови з США, Великобританії, Канади та Австралії. Окрім цього, ми маємо досвічених викладачів – носіїв нашої рідної мови: вони проводять зайняття з клієнтами, які починають навчання з нуля.

Ваш особистий викладач під час занять:

 • Відкоригує будь-які ваші помилки: граматичні, фонетичні, лексичні та стилістичні – усі, що трапляються у вашій мові;
 • Допоможе вам підібрати слова або вирази, що найбільш пасують до окремої мовної ситуації;
 • Пояснить всі незнайомі мовні конструкції, використовуючи ті, що вам вже знайомі;
 • Проконтролює повне розуміння та продуктивне освоєння вами нового матеріалу.

Один з найважливіших факторів у навчальному процесі – це особиста сумісність викладача зі студентом. Така сумісність суттєво підвищує ефективність занять. Навчаючись в школі «Англійська телефоном», ви в будь-який момент можете звернутися до нашого офісу та попросити змінити вашого особистого викладача на іншого.

«Англійська телефоном» та інші способи вивчення мови

Сьогодні ви маєте безліч всіляких засобів для вивчення іноземної мови. Наш сервіс «Англійська телефоном» може виявитися ефективним для вас як окрема послуга, так і в поєднанні з будь-яким із традиційних засобів вивчення англійської – як, наприклад, заняття в групі, заняття з викладачем – носієм вашої рідної мови, аудіо-курси або спеціальні навчальні комп’ютерні програми.

Результат від будь-якого з цих поєднань є індивідуальним для кожного клієнта.

«Англійська телефоном» + мовні курси

Традиційні групові курси англійської припускають глибоке і тривале вивчення теоретичних основ мови, граматичних правил. У той же час заняття в групі не дозволяють викладачеві приділяти достатньо уваги кожному слухачеві, студенти переймають чужі помилки і відчувають нестачу розмовної практики.

Посилити переваги групових курсів і звести до мінімуму їх недоліки ви можете, паралельно займаючись c «English by Phone». З персональним викладачем «Англійського по телефону» ви зможете індивідуально відпрацювати теоретичні знання на практиці, приділяючи більше уваги живої розмовної мови.

Якщо ви розглядаєте наш сервіс як доповнення до звичайних курсів, для помітного результату вам буде достатньо навіть одного-двох занять на тиждень.

«Англійська телефоном» + звичайні заняття з викладачем

Якщо Ви займаєтеся з російськомовним репетитором, зустрічаючись з ним, наприклад, вдома або в кафе, додаткові уроки з «Англійським по телефону» здатні значно підвищити ефективність такого навчання.

Розмовна практика з викладачем – носієм мови з нашого проекту дозволить вам подолати мовний бар’єр максимально швидко. Він не тільки буде давати вам рекомендації з точки зору носія мови, а й об’єктивно оцінить вже досягнуті вами успіхи з боку, проводячи свого роду аудит Вашого навчання. А оскільки вам не потрібно буде кудись їздити або приймати викладача будинку, заняття можна призначити на будь-який зручний час, включаючи ранній ранок або пізній вечір. Все що вам потрібно – включити телефон або вийти онлайн в програмі “Skype”.

«Англійська телефоном» + підготовка до іспитів та тестуванню

При підготовці до іспитів у школі чи вузі, а також до складання міжнародних тестів (IELTS, TOEFL, FCE) слід займатися по офіційно затвердженим або рекомендованим для цього матеріалами. Наш сервіс в даному випадку може виявитися корисним, щоб додатково відточити навички усного мовлення та розуміння на слух (аудіювання), особливо, якщо на співбесіді або в екзаменаційній комісії будуть прісутствавать носії мови. Ваш викладач з “English by Phone” з задоволенням буде використовувати наявні у вас офіційні матеріали як основу для ваших занять. В результаті, до моменту здачі тесту або іспиту жива усна мова британських чи американських екзаменаторів буде звучати для вас абсолютно звично, і ваша бесіда буде проходити легко і природно.

«Англійська телефоном» + аудіо-курси, підручники та онлайн ресурси

Якщо ви віддаєте перевагу вивчати англійську мову самостійно, використовуючи підручники, лінгафонні або онлайн-курси, то заняття з «English by Phone» будуть для вас надзвичайно корисні. Саме вони допоможуть вам подолати мовний бар’єр і почати спілкуватися не з уявними співрозмовниками – персонажами mp3-уроків, а з реальними носіями мови. «Англійський по телефону» за вартістю і зручності порівнянний з хорошими аудіокурс, а по інтенсивності і ефективності порівняємо із зануренням у мовне середовище.

Як приступити до занять

1. Запишіться на усне тестування. Воно – безкоштовне!

2. За результатами тесту, ми запропонуємо вам особистого викладача і складемо проект розкладу ваших занять;

3. На ваш вибір, ми запропонуємо вам декілька зручних засобів оплати;

4. Це – все: приступаємо до занять за вашим розкладом!