Ваша мета – вивчити англійську? Розумне прагнення. Саме ця іноземна мова в наш час найбільш запитана. Знаючи англійську, ви можете досягти нових кар’єрних висот. Англійською складені найкращі програми професійного навчання. Англійська допомагає подорожувати з задоволенням і знайомитися з цікавими людьми з усього світу. Розмовна англійська на гарному рівні – обов’язковий атрибут успішної людини.
Чудово, мета визначена, проте який шлях обрати для її досягнення? Часом дорога до знань стає надто довгою і тернистою. Це може змусити взагалі відмовитися від намірів вивчати англійську.

Кожен із нас, докладаючи зусилля, витрачаючи власні гроші і час, зацікавлений отримати відчутний результат в найближчому майбутньому. Щоб досягти бажаного важливо правильно обрати спосіб навчання.
Зверніть увагу на можливість вивчення англійської онлайн. Сучасні технології дозволяють займатися з викладачем-носієм мови за допомогою скайпу. Цей метод відрізняється безперечними перевагами.
У будь-який час

Сучасна людина цінує свій час. Темп життя стрімкий, а встигнути потрібно чимало: робота, родина, захоплення, розваги, відпочинок… Вивчаючи англійську онлайн, ви можете на свій розсуд обирати, коли відбуватимуться заняття. Вам не потрібно підлаштовуватися під розклад групи.
Без зайвих витрат сил і часу
Робочий день видався напружений, а вам потрібно ще дістатися до навчального центру? Поспіх, транспорт, дорожні затори, втома… Як наслідок на уроці ви просто не здатні зосередитися.
Вивчення англійської онлайн можна організувати так, як це зручно вам. Щоб відвідати заняття не потрібно витрачати багато сил і часу даремно. Достатньо взяти до рук телефон або підключитися до скайпу з вашого комп’ютера. Ви не мусите нікуди навмисно йти або їхати.Урок можно провести рано вранці або під час обідної перерви. Ви можете займатися ввечері, коли повернетесь додому і трохи відпочинете.
І в офісі і на відпочинку

Свобода – це прекрасно. В нашому житті й так достатньо речей, які її обмежують. Навіщо створювати собі нові труднощі? Вивчення англійської онлайн доступне вам, де б ви не знаходились. Ви можете сміливо поїхати у відрядження або відпустку, навчанню це не завадить. Інтернет і мобільний зв’язок в наш час працюють повсюди.
Вся увага викладача зосереджена на вас
Аби навчитися говорити англійською потрібна розмовна практика. Краще за все з викладачем, тому що він завжди готовий виправити ваші помилки.

На заняттях у групі вчитель не може приділити достатньо часу кожному учню. На індивідуальних заняттях вся його увага зосереджена на вас. Ви можете спілкуватися англійською протягом усього уроку. Виходить, що за ефективністю одне півгодинне заняття онлайн сміливо можна прирівняти до п’яти або й десяти уроків у групі. В залежності від того, скільки учнів у ній займається.
Англійська з перших вуст

Лише вивчаючи англійську з носіями мови, ви можете бути впевнені в знаннях, які отримуєте. Вивчення англійської онлайн дозволяє спілкуватися з викладачами з Англії, США й інших англомовних країн. Завдяки цьому ви можете пізнати живу, розмовну англійську.
Заняття з носіями мови якнайкраще допомагають подолати страх розмовляти англійською. Ви вчитеся сприймати на слух англійську мову. Ви говорите англійською і можете перконатися, що вас розуміють. Тільки таким чином можна набути впевненості у спілкуванні.

Кожному своє

Вкрай важливо, щоб вивчення англійської онлайн було правильно побудоване, з урахуванням індивідуальних особливостей. Як то кажуть, кожному своє. Не може бути єдиного рецепту успіху для всіх.
Лише визначивши відправну точку, можна рухатися далі. Тому якісна програма навчання завжди починається з тестування на знання англійської мови.

Щоб підібрати ідеальний курс навчання потрібно врахувати результати тесту. І звичайно важливо знати конкретну мету, яку ви ставите перед собою. Наприклад, вам необхідно якнайшвидше підготуватися до важливих перемовин. Отже знадобиться стисла, проте дуже інтенсивна програма. Обрати викладача слід в залежності від того, який варіант англійської ви будете вивчати (британський або американський).
Якщо вивчення англійської онлайн – ваш вибір, зверніть увагу на освітній проект «English by phone» в Україні.

«Мене щойно затвердили на нову посаду, – розповідає Артем, – і тут одразу з’явилася перспектива отримати важливе замовлення. Переговори з іноземцями планували за місяць. Я в своїй англійській не те щоб дуже сумнівався, але впевненості перед такою важливою подією вочевидь бракувало. Тим більше останнім часом у мене було замало розмовної практики.
Кожна вільна хвилина на вагу золота, роботи багато, та ще й два відрядження в найближчих планах. Тож займатися в навчальному центрі або навіть з репетитором було би проблематично. А ось інтенсивний курс ділової англійської від « English by phone» мені підійшов ідеально. Уроки відбувалися через скайп, я спілкувався з викладачем зі Штатів у зручний для мене час. Навіть у відрядженні знайти півгодин на день для занять виявилося не складно. Результат мене цілком влаштував. На перемовинах я вже за свою англійську не хвилювався.»

Comments are closed.